O NAS

Projektujemy od 2004 r. a pod marką „Mikulska Studio” od 2010 r. pracując z grupą sprawdzonych producentów, dostawców i wykonawców.

Tworzymy wnętrza do mieszkania, nie tylko do oglądania.
Świadczymy pełen wachlarz usług od doradztwa po kompleksowy projekt, a także dobór dodatków, nadzór autorski czy zamawianie wyposażenia.

Projektujemy wnętrza w całym kraju oraz za granicą. Dla wielu marek jesteśmy uznanym biurem projektowym.

Od wielu lat nasze projekty ukazują się w ogólnopolskich magazynach oraz serwisach internetowych. Szczegóły w zakładce: Prasa i media.

Stale podnosimy kwalifikacje biorąc udział w Targach i szkoleniach (łącznie kilkanaście razy w roku).

Wszystko to sprawia, że jesteśmy architektami wnętrz swoich stałych klientów, którzy powracają do nas wielokrotnie.

Co nas wyróżnia I dlaczego klient jest ważny ?

Nasi klienci cenią sobie nasze projekty za racjonalne i nietuzinkowe propozycje. W efekcie współpracy dokładnie realizują wnętrza zgodnie z otrzymanym projektem, ponieważ idealnie dopasowujemy się do ich potrzeb estetycznych, funkcjonalnych oraz możliwości finansowych.  Dzięki temu naszym wyróżnikiem są przede wszystkim zdjęcia z realizacji, nie tylko wizualizacje. 

NASZE PROJEKTY TO Odzew NA potrzeby klientów.

Lubimy wyzwania, dlatego projektujemy w różnych częściach kraju i za granicą oraz w różnych stylach od nowoczesnego, przez styl klasyczny, skandynawski, rustykalny, loftowy czy boho.
Zazwyczaj współpraca układa się na tyle dobrze, że nasi klienci rozszerzają zakres usługi o projekt zagospodarowania terenu, elewacji, małej architektury, tarasów itp.

PROJEKTY

RYSUNKÓW

KONCEPCJI

MIEJSCA

EWELINA

MIKULSKA-IGNACZAK

Rocznik 1984. Absolwentka „Architektury wnętrz” w „Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania” w Łodzi, którą ukończyła z wynikiem bardzo dobrym.
Od 2004r. zdobywała doświadczenie podczas prac i praktyk w biurach projektowych w Warszawie i w Łodzi. Od 2010r. prowadzi pracownię „Mikulska Studio”.
Jej wnętrza systematycznie ukazują się w czasopismach i serwisach wnętrzarskich, autorka wielu artykułów branżowych, ostatnio gość audycji w radiu ChilliZet „Dobre wnętrze czyli Ewelina Mikulska-Ignaczak”.
Prywatnie szczęśliwa żona oraz mama. Poza projektowaniem, najbardziej pasjonuje się gotowaniem.

Ewelina Mikulska-Ignaczak

Architekt wnętrz, założycielka oraz właścicielka "Mikulska Studio"

ZACZNIJMY COŚ NOWEGO.
MASZ PytANIA?

Na każdą wysłaną wiadomość udzielimy rzeczowych odpowiedzi. 

Wiadomość do Mikulska Studio

2 + 14 =